Magyar Lóverseny Adatbázis - Hungarian Horseracing Database
GALOPP ADATBÁZIS / GALLOP DATABASE

Vissza az adatbázis kezdőlapjára Ide kattintva tud visszamenni az Galopp oldalra


Tréninglista List of horses in training

Idomár
Trainer
Istálló
Stable
Név
Name
Kor/Szín/Nem
Age/Colour/Sex
Származás
Pedigree
Balogh H. Balogh i. Rubikon 2pk Steady As A Rock (FR) - Rumina
Balogh H. Balogh i. Ruca 2sk Category Five (IRE) - Rekvizitum
Balogh H. Balogh i. Régi Történet 3pk Category Five (IRE) - Rendes
Balogh H. Balogh i. Lujza 4pk Category Five (IRE) - Lady El Gran
Bányai R. Korona i. Allegro Assai 2pm Milestone - Aglaya (GER)
Bányai R. Korona i. Morgenstern 2pm Milestone - Millennium
Bányai R. Korona i. Meriva 4pm Kegyúr - Meridián
Bányai R. Korona i. Linácska 5sk Saldenzar (GER) - Lucia
Barabás M. Apex i. Zendaya (GER) 2szk Kendargent (FR) - Zavaala (IRE)
Barabás M. Apex i. Hocus Pocus (GER) 2sm Reliable Man (GB) - Humaita (GER)
Barabás M. Apex i. Music Channel (GB) 3pk Most Improved (IRE) - Molly Marie (IRE)
Barabás M. Apex i. König Arion (GER) 4sm Areion (GER) - Königin Platina (GER)
Barabás M. Apex i. La Kena (FR) 5pk Kendargent (FR) - Sentosa (FR)
Barabás M. Nagy Ilona úrhölgy lova Chamsin Street (SWE) 7pk Streetlight (GB) - Annie Blue (SWE)
Barabás M. TAHI STUD Kft. Best Harmony (IRE) 3pk Rip Van Winkle (IRE) - Betrothed (IRE)
Berghoffer Sz. B & H i. Wardat (FR) 4sk Air Chief Marshal (IRE) - Wardat Allayl (IRE)
Berghoffer Sz. Molnár Team La Divina Commedia (IRE) 3pk Siyouni (FR) - Diva Aggressiva (GB)
Berghoffer Sz. Molnár Team Chickawa (FR) 6sk Stormy River (FR) - Rock Chick (GB)
Berghoffer Sz. Quality Transfer Kft. Amarillo Belleza (FR) 4sk Panis (USA) - Atraska (USA)
Berghoffer Sz. Salty and Sweet i. Captain Angrypants (FR) 3sher Zambezi Sun (GB) - Princesse Gaelle (GB)
Berghoffer Sz. Salty and Sweet i. Fileva (IRE) 3pk Society Rock (IRE) - Russian Roubles (IRE)
Bokori T. Gyolai Racing Alcavella (GB) 3szk Worthadd (IRE) - Albacocca (GB)
Bokori T. Gyolai Racing Klugh (ITY) 3sm El Biba D'or (IRE) - Katia Hall (ITY)
Bokori T. Gyolai Racing Used To Be (GB) 4sher Kyllachy (GB) - Polly Floyer (GB)
Bokori T. SC. FANCY DUTY Fancy Fury (GER) 2stpher It's Gino (GER) - Foreign Beauty (GER)
Bokori T. SC. FANCY DUTY Billy Tiger (GB) 8pher Tiger Hill (IRE) - Billiard (GB)
Bokori T. SC. MOLETT Maldini 3pher Insagi (SLO) - Molli
Bokori T. SC. MOLETT Crime Fighter (IRE) 3pk Kheleyf (USA) - Araajmh (USA)
Bokori T. SC. MOLETT Brilliance (GER) 4pk It's Gino (GER) - Beltana (GER)
Bokori T. SC. MOLETT II. Beauchamp Opal (GB) 4pk Pastorial Pursuits (GB) - Orange Sunset (IRE)
Csiszár G. Csiszár Racing Stable Celadna (CZE) 3szk Darsalam (IRE) - Certovka (CZE)
Csiszár G. Csiszár Racing Stable Tristan (CZE) 4sher Scater (POL) - Triada (CZE)
Csiszár G. Csiszár Racing Stable Manon (CZE) 5pk Tiger Cafe (JPN) - Maracuda (CZE)
Csiszár G. Csiszár Racing Stable Tolar (CZE) 9pher Vernius (CZE) - Terezie (CZE)
Csontos P. Szentgyörgypuszta i. Almaviva CSCS 3pher En Passant (IRE) - Agapé
Csontos P. Szentgyörgypuszta i. Vegaia (ITY) 4pk Pounced (USA) - Garnera (IRE)
Csontos P. Szentgyörgypuszta i. Cerro Torre (ITY) 6pm Martino Alonso (IRE) - Black Wood (USA)
Csontos P. Szentgyörgypuszta i. Rikat (ITY) 8pher Martino Alonso (IRE) - Takrit (IRE)
Csontos P. Szentgyörgypuszta i. Refana (ITY) 8pk Reinaldo (FR) - Fasulserii (IRE)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Riadó 2pk Pigeon Catcher (IRE) - Rohanj !
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Ábránd 2pm Pouvoir Absolu (GB) - Álomarcú lány
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Last Stride 2pm Egerton (GER) - La Strada Primera (GER)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Macaron 2pm Steady As A Rock (FR) - Mazsola
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Tűzgalamb 3sk Pigeon Catcher (IRE) - Tűzkígyó (GB)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Avantgard 4pher Steady As A Rock (FR) - Ave Maria
Csupor F. Bábolna - Tatai i. My Luck 5pm Steady As A Rock (FR) - My Cream
Csupor F. Budai i. After Eight 5pm Donatesso (POL) - Apanatschi
Csupor F. City Of Stars Minna 7sk Kegyúr - Mina Alsalaam (GB)
Csupor F. Dicső F. úr lova Tanganyika (GER) 5szk Kaldounevees (FR) - That's Me (GER)
Csupor F. FELTEFE Ahmed 2stpm Cikázó - Anubisz (GB)
Csupor F. FELTEFE Badger's King 2pm Cikázó - Badger's Baby
Csupor F. FELTEFE Croatia Flower (CRO) 3stpk Nighty of Budysin (GER) - Irish Flower (GER)
Csupor F. Kígyósi i. Holiday 3szk Kreccs - Hópehely
Csupor F. Kígyósi i. Red 3pm Kreccs - Rio Linda (FR)
Csupor F. Motivator Racing Pretty Please 3szk En Passant (IRE) - Piruett
Csupor F. Motivator Racing Pearl Oyster (SRB) 6szm Don't Loose (GER) - Prime Attraction (SRB)
Csupor F. Rege II. i. Napsugar Isabel (IRE) 2pk Battle of Marengo (IRE) - Namora (GER)
Csupor F. Rege II. i. Rakfi Victorious (FR) 2sm Makfi (GB) - Rahyna (USA)
Csupor F. Rege II. i. Possibilite (FR) 3pk Le Havre (IRE) - Fresville (IRE)
Csupor F. Rege II. i. Keszi 3sm Steady As A Rock (FR) - Kespark (ITY)
Csupor F. Rege II. i. Regölő 3pm Kegyúr - Renleet (ITY)
Csupor F. Rege II. i. Wasmy (FR) 3sm Dawn Approach (IRE) - Alshamatry (USA)
Csupor F. Rege II. i. Ridik 5pher Saldenzar (GER) - Rumina
Csupor F. Sebestyén József úr lova Napkelte 5sm Steady As A Rock (FR) - Napernyő
Csupor F. Tatai i. Fag yongy (FR) 2sk Motivator (GB) - Finella (FR)
Csupor F. Tatai i. Pray And Win 2pk Shakespearean (IRE) - Pray From Heaven (IRE)
Csupor F. Tatai i. Alexander Magnus (FR) 2pm Cadeaux Genereux (GB) - Affaire Criminelle (USA)
Csupor F. Tatai i. Chatelet (FR) 2stpm Penny's Picnic (IRE) - Magicmontain (FR)
Csupor F. Tatai i. My Rocky (FR) 2pm Rock Of Gibraltar (IRE) - Maine Rose (GB)
Csupor F. Tatai i. Louleli (FR) 3sk Fuisse (FR) - Louve Antique (FR)
Csupor F. Tatai i. Missiones (FR) 3szk Silver Frost (IRE) - Misdirect (GB)
Csupor F. Tatai i. Capitaine Fregate (FR) 4stpm Fuisse (FR) - Gracilia (FR)
Csupor F. Tatai i. Speedtest 8stpher Kegyúr - Star Line
Deák Gy. "Álmodó i." King Python (FR) 3pher Orpen (USA) - King's Dam (GB)
Domján L. Pannonstar Racing Team Black Fire DL 2szk Prince Damyan - Babylon DL
Elbert J. Equus - Dent Wiro-Dzsenna 3szk Category Five (IRE) - Wiro-Dzserix
Farkas L. Farkas i. Mirtuszfa 2pm Rendezvous (IRE) - Mirtuszlány
Farkas L. Parádi család Miserend 7pher Satin Stone (USA) - Miss Riviera Star (GB)
Farkas L. Szepesi Viktor lova Zarándok 2pk Palo Verde (GB) - Zara
Farkas L. Szepesi Viktor lova Pancsoló 3pm Brahy (USA) - Panama's Live
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Firsty 2sk Steady As A Rock (FR) - First Fast Now (IRE)
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Júlia 2pk Ryan (IRE) - Jubilantka (IRE)
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Álomfejtő 2sm Steady As A Rock (FR) - Álomtenger
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Megfogó 2pm Pigeon Catcher (IRE) - Megértő
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Mont Master 2pm Captain Marvelous (IRE) - Montmarie (FR)
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. La Mer 3sk Monsieur Bond (IRE) - Ligurian Sea (GB)
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Sunnykid 4pher Steady As A Rock (FR) - Sunny Girl
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Estike 4pk Saldenzar (GER) - Ejtihaad (IRE)
Fézer R. Berde Lóránt úr lova Upper Rebel (FR) 2pm Cockney Rebel (IRE) - Upper Jem (IRE)
Fézer R. P + J. i. Holly Boum (FR) 2pher Buck's Boum (FR) - Holly Girl (IRE)
Fézer R. RRD Training & Racing Flawless Flower (FR) 2pk Diamond Green (FR) - Fleur du Bonheur (FR)
Fézer R. RRD Training & Racing Summer Story 3pm Steady As A Rock (FR) - Sunny Girl
Fézer R. RRD Training & Racing Meteorit 9pher Kegyúr - Meridián
Fézer R. Sára i. Thai Night 3szk Ryan (IRE) - Thai Pearl (IRE)
Fézer R. Tündér farm Dona (GER) 2sk Sehrezad (IRE) - Donadea (GER)
Fézer R. Tündér farm Nirado (GER) 2sm Sehrezad (IRE) - Ninette (GER)
Fézer R. UNGARO RACING Carina 2sk Steady As A Rock (FR) - Chiaraluna (SVK)
Fézer R. UNGARO RACING Dynamo 2pm Rendezvous (IRE) - Dynamite Blond (GB)
Fézer R. UNGARO RACING Thai Rock 2sm Steady As A Rock (FR) - Thai Pearl (IRE)
Fézer R. UNGARO RACING Top L'Ami (FR) 2pm Top Trip (GB) - Amisana (ITY)
Fézer R. UNGARO RACING Nancho (GER) 3pher Tai Chi (GER) - Nantana (GER)
Fézer R. UNGARO RACING Köln (GER) 3pk Jukebox Jury (IRE) - Key To Win (FR)
Fézer R. UNGARO RACING Night for Overdose 3sk Overdose (GB) - Night for Music
Fézer R. UNGARO RACING Nyelvtörő 3stpk Out Loud (GB) - Nemzeti Összefogás
Fézer R. UNGARO RACING Cirfandli 3sm Overdose (GB) - Chiaraluna (SVK)
Fézer R. UNGARO RACING Bubi Pata (GER) 4pk It's Gino (GER) - Bebe Mutama (GER)
Fézer R. UNGARO RACING Dinamitrúd 4pm Rendezvous (IRE) - Dynamite Blond (GB)
Fézer R. UNGARO RACING Voodoo Master (GER) 4pm Liquido (GER) - Verbatim (GB)
Fézer R. UNGARO RACING Cacholon (GER) 5szher Pivotal (GB) - Chantra (GER)
Fézer R. UNGARO RACING Eskandar (GER) 5sm Teofilo (IRE) - Enora (GER)
Fézer R. UNGARO RACING Mondóka 7pk Brahy (USA) - Monszun
Fodor Á. Viola II. i. Niké 6pk Saldenzar (GER) - Nikita
Friebert A. Alagligeti i. II Si (GER) 3stpm It's Gino (GER) - Sun for Sky (GER)
Friebert A. Alagligeti i. II Booxa 5pk Rainbow Ways (GB) - Bucsintető
Friebert A. Detti i. Aula 12stpher Kenzo (IRE) - Au !
Friebert A. Főnix Tűzvédelmi Kft lova La Fonix (FR) 2pm La Fonix (FR) - La Fonix (FR)
Friebert A. Főnix Tűzvédelmi Kft lova Feel Right (FR) 3pk Redoute's Choice (AUS) - Halong Bay (FR)
Friebert A. Főnix Tűzvédelmi Kft lova Stage Of Being (GB) 3pm Dansili (GB) - Seven Magicians (USA)
Friebert A. Főnix Tűzvédelmi Kft lova Eiskönigin (GER) 4pk Distant Music (USA) - Eisprinzessin (GER)
Friebert A. FRIBI i. Financial Crime (IRE) 3pher Red Jazz (USA) - Clodilla (IRE)
Friebert A. FRIBI i. Miss Marple 3pk Out Loud (GB) - Miss Mary
Friebert A. Lewis i. Zita Királyné 5sk Steady As A Rock (FR) - Zafarilla (IRE)
Friebert A. Nagyberek i. Rizikó 3pm Steady As A Rock (FR) - Royal Delice
Friebert A. Noémi Racing Nemes 2pk Palo Verde (GB) - Nemzeti Összefogás
Friebert A. Noémi Racing Original 2pk Satin Stone (USA) - Orange Lady (IRE)
Friebert A. Noémi Racing Rajsamatazz (FR) 2szk Rajsaman (FR) - Neuilly (GB)
Friebert A. Noémi Racing Éjszaka 2stpm Rendezvous (IRE) - Estemona (GER)
Friebert A. Noémi Racing Qlináris 2stpm Rendezvous (IRE) - Queen's Night (IRE)
Friebert A. Noémi Racing Tiltott gyümölcs 2sm Brahy (USA) - The Moon And Back (USA)
Friebert A. Noémi Racing Duck of Gibraltar (FR) 5pm Soul City (IRE) - D'Articleshore (IRE)
Friebert A. Ötösbefutó Rising Rose 3pk Overdose (GB) - Rosolanga (GER)
Friebert A. Vmax Luck Stone 6stpm Milestone - Lady El Gran
Grósz Gy. Ilkamajor i. Mezzo 2pk Satin Stone (USA) - Mezzanine (GER)
Grósz Gy. Ilkamajor i. Illendő 4sher Saldenzar (GER) - Illiana (GER)
Grósz Gy. Ilkamajor i. Rebellis 6stpk Brahy (USA) - Remegő lány
Gyöngyösi A. Gyöngyösi Farm Mira 4stpk Sunny Sam (GER) - Madam M. (GB)
Hajdi L. Bencina Beno úr lova Babilonia (IRE) 5pk Diktat (GB) - Sleeping Storm (IRE)
Hajdi L. Breeding & Racing Syndicate Fanny Hill 3pk Pastorius (GER) - Finessa (GER)
Hajdi L. Csiri Attila úr lova Csodafi 4sm Steady As A Rock (FR) - Covey Go!
Hajdi L. Dr. Fatán István Greenpeace 4szk Fairlypi (IRE) - Green Seed (IRE)
Hajdi L. DS Bihac Landkaiser (GER) 2pm Kamsin (GER) - La Next (GER)
Hajdi L. ESDE i. Lady Zsu (GB) 2sk Lethal Force (IRE) - Lady Vermeer (GB)
Hajdi L. ESDE i. Levendula (IRE) 2pk Camacho (GB) - Lovesome (GB)
Hajdi L. ESDE i. Boisyvon (FR) 2szm Rajsaman (FR) - Sainte Colombe (IRE)
Hajdi L. ESDE i. Georges Song (FR) 2pm George Vancouver (USA) - Ribadesella (GB)
Hajdi L. ESDE i. Akrobat (IRE) 4pm Kallisto (GER) - Aramina (GER)
Hajdi L. ESDE i. Mágnás (FR) 4szm Silver Frost (IRE) - Miss Loulou (FR)
Hajdi L. ESDE i. Duce (FR) 5pm Fuisse (FR) - Dame Blanche (USA)
Hajdi L. ESDE i. Eltham (GER) 6pk It's Gino (GER) - Eliza Fong (GER)
Hajdi L. Kiril Raponski Harley Parvi (BUL) 2sm Christos Terz (IRE) - Latune (FR)
Hajdi L. Kiril Raponski Hiltan (BUL) 3sm Christos Terz (IRE) - Latune (FR)
Hajdi L. Ötösbefutó i. Tizedes 2pm Category Five (IRE) - Tűzcsóva (GB)
Hajdi L. SANDROVO Miss Orchidea (IRE) 2pk Elzaam (AUS) - Takasima (IRE)
Hajdi L. SANDROVO Rikoleta (IRE) 2szk Rajsaman (FR) - Toxic Girl (FR)
Hajdi L. SANDROVO Morita Menantie (FR) 3pk Planteur (IRE) - Queen Menantie (FR)
Hajdi L. SANDROVO Tangra (BUL) 3pk Tesey (GB) - Scabiosa (GER)
Hajdi L. Telivér Farm II. i. Daffrah (GB) 3pk Dawn Approach (IRE) - Island Babe (USA)
Hajdi L. Telivér Farm II. i. Zoffinia (IRE) 3pk Zoffany (IRE) - Princess Nala (IRE)
Hajdi L. VNT Szindikátus Golden Sea (IRE) 2sk Born To Sea (IRE) - Matula (IRE)
Harakály I. Farádi II. i. Cimbora 4sher Steady As A Rock (FR) - Cemberlitas (FR)
J. Roszival ALEXO Golden Rain 3pk Dr Guru (GB) - Golden Baby
J. Roszival Kolozsi Ranch Sweet Anna (GB) 2pk Champs Elysees (GB) - Annawi (GB)
J. Roszival Kolozsi Ranch Lovely Fighter (FR) 2pm Pastorius (GER) - La Martina (GER)
J. Roszival Kolozsi Ranch Rebelliously (GER) 3szk Slickly (FR) - Resaca (GER)
J. Roszival Kolozsi Ranch Botaniste (GER) 3pm Planteur (IRE) - Bella Monica (GER)
J. Roszival MANSOIS RACING Mansois (FR) 3szm Vertigineux (FR) - Yes Mate (FR)
J. Roszival Pannon Racing Agora (GER) 5pk Sholokhov (IRE) - Alberta (GER)
J. Roszival Rebeca Racing-Grand Hotel Bellevue V.Tatry Princess Aurelia (SVK) 2pk The Bogberry (USA) - Pelegrina
J. Roszival Rebeca Racing-Grand Hotel Bellevue V.Tatry Queenetta (SVK) 3sk Shaafi (USA) - Queen Izabell (SLO)
J. Roszival Roszival Racing Opium Bullet (GB) 7pm Royal Applause (GB) - Our Poppet (IRE)
Kálmán A. KOMÁROMI i. Garland 6sk Pretty Princ - Glória
Kálmán A. KOMÁROMI i. Geoway 6sk Pretty Princ - Galloway
Kálmán A. KOMÁROMI i. Narancsfa 6pk Pretty Princ - Narancsvirág
Kálmán A. KOMÁROMI i. Paulína 6pk Pretty Princ - Pretty Gold
Kálmán A. KOMÁROMI i. Narancsfavirág 7pk Pretty Princ - Narancsvirág
Kálmán A. KOMÁROMI i. Mátrix 7sm Pretty Princ - Miss Marilyn
Kovács I. II. Mészáros-Pataki i. Rainbow Rosie (IRE) 2pk The Carbon Unit (USA) - Raining Poppy'S (IRE)
Kovács S. 3 P i. Contesse (CZE) 3pk Fast And Furious (FR) - Crisba (CZE)
Kovács S. 3 P i. Dark Demon (GB) 5pher Amadeus Wolf (GB) - Diplomats Daughter (GB)
Kovács S. 3+1 Kft. i. Song Little Song (FR) 3sk Air Chief Marshal (IRE) - Song Of Kintyre (FR)
Kovács S. Cosa Nostra sindikatis Silver Chimes (GB) 4szk Campanologist (USA) - Nolas Lolly (IRE)
Kovács S. Cosa Nostra sindikatis Ormonde Octavius (FR) 4sm Linngari (IRE) - Opulente (FR)
Kovács S. Drexler Virginia úrhölgy lova Almarózsa 4pk The Bogberry (USA) - Apple Pie
Kovács S. Farádi i. Like The Sea (IRE) 2pm Born To Sea (IRE) - Like Me (IRE)
Kovács S. Farádi i. Vizitinor (FR) 3szm Tin Horse (IRE) - Viziyya (FR)
Kovács S. Farádi i. Báthory 6sher Prometheus (GER) - Bright Sun
Kovács S. Gerber és Takács urak lova Aurora Borealis 3pk Overdose (GB) - Alcobaca (GER)
Kovács S. Jazy Team i. Red Treasure (FR) 2sm Rio De La Plata (USA) - Allez Loulou (FR)
Kovács S. KatEsz Pusta Kincse 3pk Prometheus (GER) - Pusta (GER)
Kovács S. Közösségi Szindikátus Mirtusz 3pm Out Loud (GB) - Mirtuszlány
Kovács S. Legia Szindikátus Sagana (POL) 2pk Camill (IRE) - Sajgonka (POL)
Kovács S. Lords of Horses Agnes (RUM) 3pk Kamsin (GER) - Aspasia Rocca (GER)
Kovács S. Lords of Horses Misty Dose 3pk Overdose (GB) - Misty Blue (FR)
Kovács S. Lords of Horses Taaffeit (CZE) 3stpm Next Desert (IRE) - Tassilie (CZE)
Kovács S. Lords of Horses Strawberry 4sm Brahy (USA) - Szamóca (GB)
Kovács S. Lovas Nóra úrhölgy lova Narrátor 3pher Out Loud (GB) - Naraan
Kovács S. Lovas Nóra úrhölgy lova Panama 4stpk Rendezvous (IRE) - Panama's Live
Kovács S. Miss Joice Racing Wonderful 3pk Brahy (USA) - Waters Edge (GB)
Kovács S. Miss Joice Racing Miss Annie Joice 5sk Brahy (USA) - Miss Joice (GER)
Kovács S. Nemeserdő III. i. Borszék 2pm Latin Lover (FR) - Bucsintető
Kovács S. SC. IVO DZIMA & Jovan Ostojic Rosenfire (GB) 4pm Aussie Rules (USA) - Rosa De Mi Corazon (USA)
Kovács S. Sztankov Racing Angyal (GER) 2sk Hurricane Run (IRE) - Astra (GER)
Kovács S. Sztankov Racing Starkov 2pm Steady As A Rock (FR) - Shila
Kovács S. Sztankov Racing Szerencse lovag (FR) 5pher Soldier Of Fortune (IRE) - Alsu (IRE)
Kovács S. Telivér Farm i. Fifikás 2pk Rendezvous (IRE) - Finálé
Kovács S. Telivér Farm i. Supreme 2pk Satin Stone (USA) - Spinning Crystal (IRE)
Kovács S. Telivér Farm i. Amorózó 2pm Palo Verde (GB) - April's Music
Kovács S. Telivér Farm i. Békés harcos 2pm Rendezvous (IRE) - Béke
Kovács S. Telivér Farm i. Császármorzsa 2pm Satin Stone (USA) - Crimson (IRE)
Kovács S. Telivér Farm i. Humbuk 2pm Brahy (USA) - High Rainbow (IRE)
Kovács S. Telivér Farm i. Santa Fe 2pm Rendezvous (IRE) - Sansz
Kovács S. Telivér Farm i. Szamba 2vlpm Rendezvous (IRE) - Szamóca (GB)
Kovács S. Telivér Farm i. Graffiti 3szk Sarpedon (GER) - Gina Maxi (GER)
Kovács S. Telivér Farm i. Szeráj 3pk Rendezvous (IRE) - Sharons Charm (IRE)
Kovács S. Telivér Farm i. Csalán 3pm Out Loud (GB) - Cherish (GB)
Kovács S. Telivér Farm i. Sarkantyú 3pm Out Loud (GB) - Sarkcsillag
Kovács S. Telivér Farm i. Sasszé 3pm Rendezvous (IRE) - Sansz
Kovács S. Telivér Farm i. Selyemkő 3pm Satin Stone (USA) - Selyemfény
Kovács S. Telivér Farm i. Szarkazmus 3pm Brahy (USA) - Santina
Kovács S. Telivér Farm i. Szatíra 4pk Rendezvous (IRE) - Santina
Kovács S. Telivér Farm i. Nocle Pata 5sher Murano (GER) - Nocle Kata
Kreka I. Viola i. Cellem 2sm Brahy (USA) - Celesta
Kreka I. Viola i. Kála 4sk Steady As A Rock (FR) - Kákatő
Kreka I. Viola i. Nizar 4sm Saldenzar (GER) - Nikita
Maronka G. "BUBI" Blokád 4sk The Bogberry (USA) - Black Rose
Maronka G. "INTERGAJ" Fireman Sam (GER) 2pm Wiener Walzer (GER) - Fire Shuffle (GER)
Maronka G. "INTERGAJ" Merion (FR) 5pm Soldier Of Fortune (IRE) - Museum Piece (GB)
Maronka G. "Tesic" Klondike Fever (GER) 3pm Tai Chi (GER) - Kurfürstin (GER)
Maronka G. A & V Racing Team Zorro (GER) 2pm Durban Thunder (GER) - Zita (GER)
Maronka G. Álmodó i. Crushing Power (GB) 2pk Foxwedge (AUS) - Chasin' Rainbows (GB)
Maronka G. Álmodó i. Dante's Peak (GB) 2pm Harbour Watch (IRE) - Disco Ball (GB)
Maronka G. Álmodó i. Flying Fighter (GB) 2pm Dream Ahead (USA) - Frabjous (GB)
Maronka G. Álmodó i. Medyna (FR) 3stpk Masterstroke (USA) - Makarie (FR)
Maronka G. Álmodó i. Winning Bid (GB) 4pm Captain Gerrard (IRE) - Best Bidder (USA)
Maronka G. Álmodó i. Wizardess (GB) 5pk Equiano (FR) - Midnight Fantasy (GB)
Maronka G. Álmodó i. Silent Blessing (GB) 10pher Diktat (GB) - Silent Miracle (IRE)
Maronka G. Ice age The Batman (GER) 2pm Campanologist (USA) - Tenderly (IRE)
Maronka G. Ice age Eisvogel (GER) 5pm Distant Music (USA) - Eisprinzessin (GER)
Maronka G. JURKIC - SPORT La Luka (IRE) 2pm Maxios (GB) - La Hermana (GB)
Maronka G. JURKIC - SPORT From Bere (FR) 3pm Pedro The Great (USA) - Help From Heaven (IRE)
Maronka G. MB Racing Runbezy (POL) 3pm Arithmancer (USA) - Romp River (POL)
Maronka G. Rena Rihtaric Sea My Soul (GB) 2sk Born To Sea (IRE) - Silent Confession (IRE)
Maronka G. Rena Rihtaric Fire For Goga (GB) 3pk Vale of York (IRE) - Fire And Sparks (GB)
Maronka G. Rena Rihtaric Humanic 4pher Brahy (USA) - High Rainbow (IRE)
Miroslav Jovanovic GUARDIAN Kalandor (AUT) 3stpm Kamsin (GER) - Lakota Girl (CZE)
Miroslav Jovanovic SC. GS. Bomber (CRO) 2pm Boheme Wango (FR) - Jeunesse (IRE)
Miroslav Jovanovic SC. GS. Melyson (CRO) 2sm Boheme Wango (FR) - Mely (GER)
Miroslav Jovanovic SC. GS. Sophorson (CRO) 2szm Boheme Wango (FR) - Sophora (GER)
Miroslav Jovanovic SC. GS. Thunderstruck (CRO) 2pm Boheme Wango (FR) - Mazzy (GER)
Miroslav Jovanovic SC. GS. Sade (CRO) 3pk Bedouin Prince (GER) - Oasis (CRO)
Miroslav Jovanovic SC. GS. Venice Queen (CRO) 3pk Bedouin Prince (GER) - Wiluna (GER)
Miroslav Jovanovic SC. GS. Nostra Balerina 4pk Steady As A Rock (FR) - Novicia
Miroslav Jovanovic SC. GS. Kostjukov (SRB) 4pm Just A Miner (USA) - Kalokairi (IRE)
Miroslav Jovanovic SC. GS. Singidunum (SRB) 8pm Danebury Hill (GB) - Sremcica (FR)
Molnár O. Eszterce i. Married (GER) 4sk Distant Music (USA) - Montana Lady (GER)
Molnár O. Kovács László úr lova Casino Royal (IRE) 3pm Farhh (GB) - Cape Alex (GB)
Molnár O. PERLA i. Argosz (IRE) 2pm Dream Ahead (USA) - Arancia (ITY)
Molnár O. PERLA i. Uccellino 5szm Ryan (IRE) - Upperhand (FR)
Molnár O. PERLA i. Sabato (CZE) 8pher Tiger Cafe (JPN) - Shakira Mia (GER)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Aygul 2pk Kalatos (GER) - Ajánlott (IRE)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Hoppá (GB) 2pk Dalakhani (IRE) - Hanzada (USA)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Mahagóni 2sk Lidohill (GB) - Mahiki (GB)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Medica 2sk Pigeon Catcher (IRE) - Meloneras (GB)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Lupus 2pm Ryan (IRE) - Lady Kata
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Szingli (GB) 3pk Firebreak (GB) - Some Diva (GB)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Royal Silver Moon (GER) 3szm Jukebox Jury (IRE) - Rubiana (GER)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Rheia 4pk Rendezvous (IRE) - Ravenna
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Suttogó 4sm The Bogberry (USA) - Should I Stay
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Zabpehely 4pm Rendezvous (IRE) - Zara
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Perfect Too 5pm En Passant (IRE) - Perfect Distance (USA)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Bistry (FR) 6stpm Volfonic (IRE) - Touraia (GER)
Puskás A. Bogárzói i. Légyott 2sk Prometheus (GER) - Love Craft (IRE)
Puskás A. Bogárzói i. Night Boy 5pher Palm Sunday - Neutron
Puskás A. Bogárzói i. Gézengúz 6sm Steady As A Rock (FR) - Green Seed (IRE)
Puskás A. Szikháti i. Színfolt 2pk Rendezvous (IRE) - Színarany
Puskás A. Szikháti i. Daktilus 3pk Brahy (USA) - Dynamite Blond (GB)
Puskás A. Szikháti i. Queen's Dancer 3pk Palo Verde (GB) - Queen's Night (IRE)
Puskás A. Szikháti i. Marvellous 3sm Ryan (IRE) - Mostohám
Puskás A. Szikháti i. Adél 5pk Steady As A Rock (FR) - Ave Maria
Puskás A. Viharsarki i. Viadal 2pk Palo Verde (GB) - Vincencia
Rácz A. Rácz Attila úr lova Gauteng Chief 2stpm Ryan (IRE) - Gerle
Rácz A. Rácz Attila úr lova Rose Fire 3sk Overdose (GB) - Rainfire (FR)
Ribárszki S. Autoservis Csernyanszkí Cali Esperanza (SVK) 3sk Overdose (GB) - Calina (SVK)
Ribárszki S. Autoservis Csernyanszkí Villám Charlie (SVK) 4pher Calming Influence (IRE) - Calina (SVK)
Ribárszki S. Dr. Hammersberg úr l. Tour To Paris (FR) 3pm Fuisse (FR) - Theoricienne (FR)
Ribárszki S. Esztergomi i. Janka (IRE) 2pk Getaway (GER) - Julie Over Time (IRE)
Ribárszki S. Esztergomi i. Sally Rose (IRE) 2pk Arakan (USA) - Satco Rose (IRE)
Ribárszki S. Esztergomi i. Just Mine (IRE) 3fk Arcadio (GER) - Just A Moment (IRE)
Ribárszki S. Esztergomi i. Magical Luck (IRE) 3pm Vocalised (USA) - Matilda Moreland (IRE)
Ribárszki S. Esztergomi i. Sandusky Times (IRE) 4pher Footstepsinthesand (GB) - Mamacita (IRE)
Ribárszki S. Esztergomi i. Power of Angel (IRE) 4pk Tagula (IRE) - Petticoat Power (IRE)
Ribárszki S. Esztergomi i. Sky Diver (GB) 5pk Kheleyf (USA) - Sister Rose (FR)
Ribárszki S. Esztergomi i. Sonja (GB) 6pk Dylan Thomas (IRE) - Skyrider (IRE)
Ribárszki S. FlierRace Violetta Girl (GER) 3sk Samum (GER) - Vancouver Girl (GER)
Ribárszki S. Horváth család lova Boldogság 4szk Melisseus - Brenda
Ribárszki S. MNK Racing i. Rue Christine (FR) 2pk Zanzibari (USA) - Villa Molitor (FR)
Ribárszki S. MNK Racing i. Rival Love (IRE) 2pm Pour Moi (IRE) - Roman Love (IRE)
Ribárszki S. Rádi i. Barriss (FR) 2szk Dream Ahead (USA) - Briseida (SPA)
Ribárszki S. Rádi i. Pheodora (IRE) 2sk Araafa (IRE) - Pardoned (USA)
Ribárszki S. Rádi i. Winfrida (GB) 2pk Mukhadram (GB) - Wulfrida (IRE)
Ribárszki S. Rádi i. Babylon Glory 3pk Milestone - Becse
Ribárszki S. Rádi i. La Lianga (FR) 3pk Motivator (GB) - Lavetoria (FR)
Ribárszki S. Rádi i. Mini Morris (GB) 3pm Cityscape (GB) - Mamounia (IRE)
Ribárszki S. Rádi i. Mr Paco (GB) 3pm Paco Boy (IRE) - Miss Socialite (GB)
Ribárszki S. Rádi i. Arabian Cafe (IRE) 4pk Dandy Man (IRE) - Auntie Mame (GB)
Ribárszki S. Rádi i. Omnia Gold (IRE) 4pk Arakan (USA) - Opa Loca (GB)
Ribárszki S. Ribimirasára i. Sea Secrets (GER) 2pk Sea The Moon (GER) - Secrets (GB)
Ribárszki S. Ribimirasára i. Ashanti Rose (GER) 3pk Kamsin (GER) - At First Sight (GER)
Ribárszki S. Ribimirasára i. Nirwana (GER) 3pk Campanologist (USA) - National Dress (GB)
Ribárszki S. Ribimirasára i. Really (GER) 3stpk Flamingo Fantasy (GER) - Ratzia (IRE)
Ribárszki S. Roadrunner & Ali & Öcsi Celeburdi 4sk The Bogberry (USA) - Celesta
Ribárszki S. Sontyc Racing Sea of Fire (GER) 3sk Kentucky Dynamite (USA) - Senaida (IRE)
Ribárszki S. Sontyc Racing Dynamite (GER) 3sm Kentucky Dynamite (USA) - Didona (GB)
Ribárszki S. TEQBALL i. Highteq (IRE) 2sm Zebedee (GB) - Happy Pursuit (GB)
Ribárszki S. Vál völgyi i. Molly Campa (GER) 3pk Campanologist (USA) - Molly Filia (GER)
Ribárszki S. Vál völgyi i. Welana (GER) 4szk Hamond (GER) - Wellista (GER)
Ribárszki S. Vimar-Dvorníky Mac Jail (SVK) 3pk Stormy Jail (IRE) - Mac Pursuits (GB)
Soltész A. Horse Racing and Medical Torda (GB) 3sm Champs Elysees (GB) - Three Wrens (IRE)
Soltész A. Horse Racing and Medical Bourges (FR) 5fk Le Havre (IRE) - Aglaia (IRE)
Soltész A. Soltész ménes Ready 2sk Steady As A Rock (FR) - Renleet (ITY)
Soltész A. Soltész ménes She Moves 2pk Captain Marvelous (IRE) - Surveyance (USA)
Suták J. "Májer és Társa" Sámánkő 3pm Satin Stone (USA) - Samirza
Suták J. Garai i. Bori 2pk Fairlypi (IRE) - Borbolya
Suták J. Garai i. The Queen 2pk Dr Guru (GB) - Tempo A Calypso (IRE)
Suták J. Garai i. Hulan 2pm Category Five (IRE) - Harmat
Suták J. Garai i. Vernon 2pm Varadar (IRE) - Verocska
Suták J. Garai i. Judit 3pk Category Five (IRE) - Jennifer
Suták J. Jeles i. Bírónő 5pk Steady As A Rock (FR) - Blanche
Suták J. Nomád i. Bossa Nova 2pk Latin Lover (FR) - Bright Gold (GER)
Suták J. Nomád i. Hibrid 3pk Rendezvous (IRE) - Hildene
Suták J. Nomád i. Bryan 3stpm Ryan (IRE) - Búzamező (GB)
Suták J. Nomád i. Navajo 3pm Brahy (USA) - Naveen
Suták J. Nomád i. Pókerarc 3pm En Passant (IRE) - Poker Face
Suták J. Nomád i. Silent Water (GER) 3sm Sordino (GER) - Sun for Georgie (GER)
Suták J. Nomád i. Olaf 4pm En Passant (IRE) - Operabál
Suták J. Nomád i. Sambo 4sm The Bogberry (USA) - Samirza
Suták J. Nomád i. Vanília 5pk Out Loud (GB) - Vanity Fong (GB)
Suták J. Nomád i. Papírsárkány 6stpk Sárkányfog (GB) - Pattogó tűz
Suták J. Nomád i. Pink 6pk Cecil Groom - Perigon szépe
Suták J. Nomád i. Sármány 6sk Atheneum (IRE) - Sárgarigó
Suták J. Nomád i. Pokolfajzat 7pher Sárkányfog (GB) - Pattogó tűz
Sutákné Á. Nomád II. i. Orkán 4pm Varadar (IRE) - Ozora
Szabó P. Bihari i. Kujtorgó 3pm Galvanise (USA) - Kinecia (GER)
Szabó P. Bihari i. Milton 3pm Galvanise (USA) - Mutatis Mutandis
Szabó P. EQUILIBRO i. Sivatagi Róka 3sm Galvanise (USA) - Sylva
Szabó P. Kodormányi m. Kenguru 2pm En Passant (IRE) - Kinecia (GER)
Szalai M. "SANTORO" Banana Jet 2pk Santoro (GER) - Briccola (GER)
Szalai M. Larion i. Lovely Rock 5sm Steady As A Rock (FR) - Lovely Black
Szalai M. Larion i. Larion 7sher Kegyúr - Lovely Black
Székely K. Dr. Ecsedi Leticia lova II. Radio Ga Ga 7szher Kandahar Run (GB) - Rosolanga (GER)
Székely K. Kaposvári i. Avalanche 2pm Varadar (IRE) - Álomálom
Székely K. Kaposvári i. Jack the Giant (AUT) 5pm Storm Mist (IRE) - Jasmin Blanche (GER)
Székely K. The Lonely Shepherd Dzsin (CZE) 7pm Egerton (GER) - Duena (POL)
Székely K. The Lonely Shepherd Diplomata (CZE) 8pm Egerton (GER) - Duena (POL)
Sztojka R. Kóczián Dávid úr lova Bizottság 4sher The Bogberry (USA) - Benicia
Sztojka R. Kóczián Kármen úrhölgy Rolex Boy 3pm Rendezvous (IRE) - Royal Lujain (GB)
Szuna Sz. Szenttamási i. La Rosée 2pk Star Fury - Lacis Whip (GB)
Szuna Sz. Szenttamási i. Sahara Sun 2pk Star Fury - Snow Mist (GB)
Szuna Sz. Szenttamási i. Titanella 2pk Star Fury - Titana Club (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Don Corleone 2sm Star Fury - Dancing Hussy (GB)
Szuna Sz. Szenttamási i. Karagandi 2pm Star Fury - Karcags Beauty (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Muizenberg Rock (IRE) 3pm Rock Of Gibraltar (IRE) - Muizenberg Nights (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Oxford Thespian (IRE) 3pm North Light (IRE) - Centred (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Please Be True (IRE) 3sm Camacho (GB) - Semper Fi (GB)
Szuna Sz. Szenttamási i. Twisted Logic (IRE) 3pm Shamardal (USA) - Myrine (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Mr Marbin (IRE) 5pher Raven´s Pass (USA) - Ultra Finesse (USA)
Szuna Sz. Szenttamási i. Barabau (USA) 5pm Bernardini (USA) - Balanchine (USA)
Szuna Sz. Szenttamási i. Miss Turpan (GB) 6sk Hernando (FR) - Miss Katmandu (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Run The Red Light (IRE) 6pk Alfred Nobel (IRE) - Lilakiya (IRE)
Tormási Gy. Czánt Ádám úr lova Pleasure 3sk Steady As A Rock (FR) - Patrisha
Tormási Gy. Orbay Kft. Liliomfi (FR) 4sm Motivator (GB) - Love Fifteen (IRE)
Tormási Gy. Orbay Kft. Apostol (FR) 5pher Dylan Thomas (IRE) - Anoush (USA)
Tormási Gy. Orbay Kft. Pikk Dáma (GER) 6pk Tiger Hill (IRE) - Pasaquina (GER)
Tormási Gy. Salty and Sweet II. American Dreaming (FR) 4pk Montmartre (FR) - La Gioconda (SWI)
Tormási Gy. V1 Design Nocka 4sm The Bogberry (USA) - Nocle Kata
Ványi V. Abbeva i. Love Is All 2pk Category Five (IRE) - Lobelia (GB)
Ványi V. Vénusz i. His Majesty 2pm Category Five (IRE) - Hősnő
Ványi V. Vénusz i. High Tide 3pk Category Five (IRE) - Hősnő
Ványi V. Vénusz i. Holdviola 4sk Category Five (IRE) - Hősnő
Ványi V. Vénusz i. Méta 4sm Kenzo (IRE) - Messzelátó
Ványi V. Vénusz i. Oscar 7pher Frankly Dancing - Oase (GER)
Zala Cs. ABOVO GROUP Lili 2pk Pigeon Catcher (IRE) - Lizalia (FR)
Zala Cs. Böröcz József úr l. Fit to Fly (GER) 2pk Overdose (GB) - Flying Sensation (GER)
Zala Cs. Böröcz József úr l. Tu You You (GER) 2sk Amico Fritz (GER) - Tamarita (GER)
Zala Cs. Böröcz József úr l. Freddie Mercury 7pher Kandahar Run (GB) - Flying Sensation (GER)
Zala Cs. Box - Everest i. Stormatic 3stpm Overdose (GB) - Storm
Zala Cs. Box - Everest i. Sárkányfű 5stpher Shaafi (USA) - Storm
Zala Cs. CANTEL RACING Kirgiz 2pm Category Five (IRE) - Kona (GER)
Zala Cs. CANTEL RACING Ménkű 2pm Category Five (IRE) - Mennydörgés
Zala Cs. CANTEL RACING Allegro 3pk Overdose (GB) - Allonya (GER)
Zala Cs. CANTEL RACING Harmatcsepp 3pm Road Runner - Harmat
Zala Cs. CANTEL RACING Stanford 3sm Pigeon Catcher (IRE) - Saffwah (IRE)
Zala Cs. CANTEL RACING Ballada 4pk Fairlypi (IRE) - Baltic Rhapsody (GB)
Zala Cs. CANTEL RACING Bíborhajnal 4szk Fairlypi (IRE) - Búzamező (GB)
Zala Cs. CANTEL RACING Muffin 4sk Steady As A Rock (FR) - Mahiki (GB)
Zala Cs. CANTEL RACING Raw Ability (BUL) 4pm Careless Secretary (USA) - Russian Princess (GER)
Zala Cs. CANTEL RACING Chocolate Brown (IRE) 5pher Art Connoisseur (IRE) - Cockaleekie (USA)
Zala Cs. CANTEL RACING Ranavalona 5pk Sehrezad (IRE) - Rosolanga (GER)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Cromwell 2pm Steady As A Rock (FR) - Choir Solo (GB)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Enigma 2sm Steady As A Rock (FR) - Ejtihaad (IRE)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Marcell 2pm Pigeon Catcher (IRE) - Macabea (CZE)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Survivor 3sk Linngari (IRE) - Surveyance (USA)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Esti Fény 3pm Pigeon Catcher (IRE) - Ejtihaad (IRE)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Sorbonne 3sm Dunkerque (FR) - Sougy (FR)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Futurist Fashion 4sk Haafhd (GB) - Fashion Icon (USA)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Juniperus 4stpm Fairlypi (IRE) - Jubilantka (IRE)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Merzad 5stpher Sehrezad (IRE) - Megmondtam
Zala Cs. Kishalász i. Bigfoot 4pm Sunny Sam (GER) - Boszorka
Zala Cs. Szalai Béla úr lova First Generation 3pm Overdose (GB) - First Fast Now (IRE)