Magyar Lóverseny Adatbázis - Hungarian Horseracing Database
GALOPP ADATBÁZIS / GALLOP DATABASE

Vissza az adatbázis kezdőlapjára Ide kattintva tud visszamenni az Galopp oldalra


Tréninglista List of horses in training

Idomár
Trainer
Istálló
Stable
Név
Name
Kor/Szín/Nem
Age/Colour/Sex
Származás
Pedigree
Aros Z. Krizo i. Rizikó 2pm Steady As A Rock (FR) - Royal Delice
Balogh H. Balogh i. Régi Történet 2pk Category Five (IRE) - Rendes
Balogh H. Balogh i. Lujza 3pk Category Five (IRE) - Lady El Gran
Balogh H. Balogh i. Miss Hurricane 3pk Category Five (IRE) - Mythical Fosroc (USA)
Balogh H. Balogh i. Mákszem 6pk Shaafi (USA) - My Way
Barabás M. Apex i. König Arion (GER) 3sm Areion (GER) - Königin Platina (GER)
Barabás M. Apex i. La Kena (FR) 4pk Kendargent (FR) - Sentosa (FR)
Barabás M. Díszes i. Magic Rock 3sher Steady As A Rock (FR) - Magic Smile (IRE)
Barabás M. Díszes i. Parsec (IRE) 7pher Oratorio (IRE) - Prayers For Rain (IRE)
Barabás M. Dr. Szabó György úr lova Blue Serenade (IRE) 4sk Thewayyouare (USA) - Beautiful Dancer (IRE)
Barabás M. Dr. Szabó György úr lova Plinius (IRE) 4sm Arakan (USA) - Policy (GB)
Berghoffer Sz. 3+1 Kft. II. i. Panda (FR) 6sk Gentlewave (IRE) - Polissena (FR)
Berghoffer Sz. Molnár Team Chickawa (FR) 5sk Stormy River (FR) - Rock Chick (GB)
Berghoffer Sz. Quality Transfer Kft. Amarillo Belleza (FR) 3sk Panis (USA) - Atraska (USA)
Berghoffer Sz. Salty and Sweet i. Captain Angrypants (FR) 2sm Zambezi Sun (GB) - Princesse Gaelle (GB)
Berghoffer Sz. Salty and Sweet i. Wardat (FR) 3sk Air Chief Marshal (IRE) - Wardat Allayl (IRE)
Bokori T. FELTEFE Croatia Flower (CRO) 2stpk Nighty of Budysin (GER) - Irish Flower (GER)
Bokori T. Gyolai Racing Déva vára 3sm Varadar (IRE) - Delia's Flower (GB)
Bokori T. Gyolai Racing Summer Star (FR) 4sk Creachadoir (IRE) - Summer Show (IRE)
Bokori T. Gyolai Racing Taco Boy (FR) 4sm Paco Boy (IRE) - Tincture (GB)
Bokori T. SC. FANCY DUTY Billy Tiger (GB) 7pher Tiger Hill (IRE) - Billiard (GB)
Bokori T. SC. MOLETT Maldini 2pm Insagi (SLO) - Molli
Bokori T. SC. MOLETT Brilliance (GER) 3pk It's Gino (GER) - Beltana (GER)
Bokori T. SC. MOLETT A Little Music (GER) 6stpk Distant Music (USA) - A Little Wonder (GER)
Bokori T. Tixy i. Beauchamp Opal (GB) 3pk Pastorial Pursuits (GB) - Orange Sunset (IRE)
Csiszár G. Csiszár Racing Stable Celadna (CZE) 2szk Darsalam (IRE) - Certovka (CZE)
Csiszár G. Csiszár Racing Stable Manon (CZE) 4pk Tiger Cafe (JPN) - Maracuda (CZE)
Csiszár G. Csiszár Racing Stable Tirana (CZE) 7sk Minds Music (USA) - Terezie (CZE)
Csiszár G. Csiszár Racing Stable Tolar (CZE) 8pher Vernius (CZE) - Terezie (CZE)
Csontos P. Szentgyörgypuszta i. Antistene (ITY) 3pk Montalegre (IRE) - Acume (IRE)
Csontos P. Szentgyörgypuszta i. Cerro Torre (ITY) 5pm Martino Alonso (IRE) - Black Wood (USA)
Csontos P. Szentgyörgypuszta i. Rikat (ITY) 7pher Martino Alonso (IRE) - Takrit (IRE)
Csontos P. Szentgyörgypuszta i. Refana (ITY) 7pk Reinaldo (FR) - Fasulserii (IRE)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Novicento 2pk Pigeon Catcher (IRE) - Novicia
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Robogj 2pk Ryan (IRE) - Rohanj !
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Sárifáni 2pk Steady As A Rock (FR) - Schneiderfáni
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Survivor 2sk Linngari (IRE) - Surveyance (USA)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Tűzgalamb 2sk Pigeon Catcher (IRE) - Tűzkígyó (GB)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Cirfandli 2sm Overdose (GB) - Chiaraluna (SVK)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Regölő 2pm Kegyúr - Renleet (ITY)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Greenpeace 3szk Fairlypi (IRE) - Green Seed (IRE)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. La Primera 3sk Fairlypi (IRE) - Lacrima Rosa
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Szépike 3pk Saldenzar (GER) - Semiramis
Csupor F. Bábolna - Tatai i. My Luck 4pm Steady As A Rock (FR) - My Cream
Csupor F. Budai i. After Eight 4pm Donatesso (POL) - Apanatschi
Csupor F. City Of Stars Minna 6sk Kegyúr - Mina Alsalaam (GB)
Csupor F. Kígyósi i. Holiday 2szk Kreccs - Hópehely
Csupor F. Kígyósi i. Red 2pm Kreccs - Rio Linda (FR)
Csupor F. Kőnczey Károly Úr lova Mercury (RUM) 3pm Kékestető - Maiko
Csupor F. Rege II. i. Keszi 2sm Steady As A Rock (FR) - Kespark (ITY)
Csupor F. Rege II. i. Ridik 4pher Saldenzar (GER) - Rumina
Csupor F. Sebestyén József úr lova Napkelte 4sm Steady As A Rock (FR) - Napernyő
Csupor F. Tatai i. Louleli (FR) 2sk Fuisse (FR) - Louve Antique (FR)
Csupor F. Tatai i. Duna (FR) 2sm Air Chief Marshal (IRE) - Driving Miswaki (USA)
Csupor F. Tatai i. Batignolles (FR) 3pk Air Chief Marshal (IRE) - Pantelleria (GER)
Csupor F. Tatai i. Capitaine Fregate (FR) 3stpm Fuisse (FR) - Gracilia (FR)
Csupor F. Tatai i. Májusfa 3szm Fairlypi (IRE) - My Cream
Csupor F. Tatai i. Salsa 4pk Steady As A Rock (FR) - Saffwah (IRE)
Csupor F. Tatai i. Stefánia 4pk Steady As A Rock (FR) - Schneiderfáni
Csupor F. Tatai i. Speedtest 7stpher Kegyúr - Star Line
Csupor F. Vmax Luck Stone 5stpm Milestone - Lady El Gran
Csupor F. Wallaby Tanganyika (GER) 4szk Kaldounevees (FR) - That's Me (GER)
Domján L. Damyan i. Pannonstar DL 6pk King's Honor (GER) - Princess Damyan
Elbert J. Equus - Dent Wiro-Dzsenna 2szk Category Five (IRE) - Wiro-Dzserix
Elbert J. Equus - Dent Wonder-Rock 4szk Steady As A Rock (FR) - Wiro-Dzserix
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Thai Night 2szk Ryan (IRE) - Thai Pearl (IRE)
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Sunnykid 3pher Steady As A Rock (FR) - Sunny Girl
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Alkonykönny 3pk Red Rocks (IRE) - Allonya (GER)
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Estike 3pk Saldenzar (GER) - Ejtihaad (IRE)
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Kesu 3szm Red Rocks (IRE) - Kespark (ITY)
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Melody Maker 3szm Fairlypi (IRE) - Meloneras (GB)
Fézer R. UNGARO RACING Békeidő 2stpk Out Loud (GB) - Béke
Fézer R. UNGARO RACING Dorothea (GER) 2sk Tertullian (USA) - Dariya (GER)
Fézer R. UNGARO RACING Köln (GER) 2pk Jukebox Jury (IRE) - Key To Win (FR)
Fézer R. UNGARO RACING Night for Overdose 2sk Overdose (GB) - Night for Music
Fézer R. UNGARO RACING Nyelvtörő 2stpk Out Loud (GB) - Nemzeti Összefogás
Fézer R. UNGARO RACING Poszáta 2pk Satin Stone (USA) - Possibellino (GB)
Fézer R. UNGARO RACING Vanitas 2sk Brahy (USA) - Vanity Fong (GB)
Fézer R. UNGARO RACING Night Dancer (GER) 2szm Acclamation (GB) - Night Fashion (GER)
Fézer R. UNGARO RACING Wonder Juke (GER) 2szm Jukebox Jury (IRE) - Wonderful Time (GER)
Fézer R. UNGARO RACING Bubi Pata (GER) 3pk It's Gino (GER) - Bebe Mutama (GER)
Fézer R. UNGARO RACING Candy Star (GER) 3pk Kamsin (GER) - Crackovia (FR)
Fézer R. UNGARO RACING Dinamitrúd 3pm Rendezvous (IRE) - Dynamite Blond (GB)
Fézer R. UNGARO RACING Voodoo Master (GER) 3pm Liquido (GER) - Verbatim (GB)
Fézer R. UNGARO RACING Cacholon (GER) 4szher Pivotal (GB) - Chantra (GER)
Fézer R. UNGARO RACING Eskandar (GER) 4sm Teofilo (IRE) - Enora (GER)
Fézer R. UNGARO RACING Mondóka 6pk Brahy (USA) - Monszun
Fézer R. UNGARO RACING Zanyetta 6pk Road Runner - Zöldhullám
Fézer R. UNGARO RACING Meteorit 8pher Kegyúr - Meridián
Fodor Á. Viola II. i. Niké 5pk Saldenzar (GER) - Nikita
Friebert A. ABTT i. Duck of Gibraltar (FR) 4pm Soul City (IRE) - D'Articleshore (IRE)
Friebert A. Alagligeti i. Koperta 6sm Cecil Groom - Kenó
Friebert A. Alagligeti i. II Si (GER) 2stpm It's Gino (GER) - Sun for Sky (GER)
Friebert A. Alagligeti i. II Booxa 4pk Rainbow Ways (GB) - Bucsintető
Friebert A. ANC Group Rising Rose 2pk Overdose (GB) - Rosolanga (GER)
Friebert A. ANNÓ i. Almabor 5sm Star Fury - Apple Pie
Friebert A. Főnix Tűzvédelmi Kft lova Eiskönigin (GER) 3pk Distant Music (USA) - Eisprinzessin (GER)
Friebert A. Lewis i. Zita Királyné 4sk Steady As A Rock (FR) - Zafarilla (IRE)
Friebert A. Power Tech Europe Puck Fair (IRE) 5pk Paco Boy (IRE) - Donnelly's Hollow (IRE)
Friebert A. Power Tech Europe Seeking Approval (IRE) 5pk Approve (IRE) - Causeway Charm (USA)
Friebert A. Táti i. Uborka 3szk Road Runner - Upperhand (FR)
Gajdos Zs. Motivator Racing Pakalaka Bum Bum 4pm Varadar (IRE) - Piruett
Gajdos Zs. Nyírségi i. Pretty Please 2szk En Passant (IRE) - Piruett
Gajdos Zs. Nyírségi i. Predator 3szm En Passant (IRE) - Piruett
Gemzsi M. ROYAL-MALÉLI II. Körhinta 4pm En Passant (IRE) - Kenó
Grósz Gy. Ilkamajor i. Illendő 3sher Saldenzar (GER) - Illiana (GER)
Grósz Gy. Ilkamajor i. Rebellis 5stpk Brahy (USA) - Remegő lány
Gyöngyösi A. Gyöngyösi Farm Mira 3stpk Sunny Sam (GER) - Madam M. (GB)
Gyöngyösi A. Gyöngyösi Farm Mánia 5pm Sunny Sam (GER) - Madam M. (GB)
Hajdi L. A & M i. Nostra Balerina 3pk Steady As A Rock (FR) - Novicia
Hajdi L. Barkóczy Erika úrhölgy lova Origami 4pm Out Loud (GB) - Orange Lady (IRE)
Hajdi L. Bencina Beno úr lova Babilonia (IRE) 4pk Diktat (GB) - Sleeping Storm (IRE)
Hajdi L. ESDE i. Morita Menantie (FR) 2pk Planteur (IRE) - Queen Menantie (FR)
Hajdi L. ESDE i. Gregoire (GER) 2sm Kallisto (GER) - Gilda (GER)
Hajdi L. ESDE i. Nagykobra (GER) 2pm Wiener Walzer (GER) - Nesayem (IRE)
Hajdi L. ESDE i. Nancho (GER) 2pm Tai Chi (GER) - Nantana (GER)
Hajdi L. ESDE i. Akrobat (IRE) 3pm Kallisto (GER) - Aramina (GER)
Hajdi L. ESDE i. Mágnás (FR) 3szm Silver Frost (IRE) - Miss Loulou (FR)
Hajdi L. ESDE i. Erdély (GER) 4sher It's Gino (GER) - Eliza Fong (GER)
Hajdi L. ESDE i. Duce (FR) 4pm Fuisse (FR) - Dame Blanche (USA)
Hajdi L. ESDE i. Eltham (GER) 5pk It's Gino (GER) - Eliza Fong (GER)
Hajdi L. ESDE i. Akaba (GER) 7pm Kallisto (GER) - Anna Desta (GER)
Hajdi L. Judit & Zoli i. Impius 4pher Jigadee Creek (GB) - Irisz
Hajdi L. Motivator Racing i. Pearl Oyster (SRB) 5szm Don't Loose (GER) - Prime Attraction (SRB)
Hajdi L. Nyírségi II. i. Nimble Fighter (SRB) 7sm Farqad (USA) - Nada Vi (YUG)
J. Roszival Kolozsi Ranch Rebelliously (GER) 2stpk Slickly (FR) - Resaca (GER)
J. Roszival Kolozsi Ranch Botaniste (GER) 2pm Planteur (IRE) - Bella Monica (GER)
J. Roszival MN-Racing Whip Call (FR) 2pk Whipper (USA) - Aisyacall (FR)
J. Roszival MN-Racing Exson (FR) 2pm My Risk (FR) - Exlibris (FR)
J. Roszival MN-Racing Furious Felix (SVK) 2pm Overdose (GB) - Free Hope (FR)
J. Roszival MN-Racing Shades Arrow (SVK) 2sm Overdose (GB) - Sansha (IRE)
J. Roszival MN-Racing Ciper (CZE) 4pher Bully Pulpit (USA) - Cake Of Luck (IRE)
J. Roszival MN-Racing Dies Irae (FR) 4pk Turtle Bowl (IRE) - Divine Melodie (FR)
J. Roszival Parádi család Miserend 6pher Satin Stone (USA) - Miss Riviera Star (GB)
J. Roszival Roszival Racing Opium Bullet (GB) 6pm Royal Applause (GB) - Our Poppet (IRE)
J. Roszival UNGARO RACING II. Agora (GER) 4pk Sholokhov (IRE) - Alberta (GER)
J. Roszival UNGARO RACING II. Thor (POL) 6pher Belenus (GER) - Tantra (POL)
J. Roszival Vámos Mercédesz úrhölgy lova Blokád 3sk The Bogberry (USA) - Black Rose
Kálmán A. KOMÁROMI i. Garland 5sk Pretty Princ - Glória
Kálmán A. KOMÁROMI i. Geoway 5sk Pretty Princ - Galloway
Kálmán A. KOMÁROMI i. Narancsfa 5pk Pretty Princ - Narancsvirág
Kálmán A. KOMÁROMI i. Narancsfavirág 6pk Pretty Princ - Narancsvirág
Korona K. Korona S.E. Meriva 3pm Kegyúr - Meridián
Korona K. Korona S.E. Linácska 4sk Saldenzar (GER) - Lucia
Kovács I. II. Bényi Zoltán úr lova Haiku (CZE) 2pk Suteki Shinsukekun (USA) - High Violet (ITY)
Kovács I. II. Horváth család lova Natalie 2pk Brahy (USA) - Natalis
Kovács I. II. Horváth család lova Boldogság 3szk Melisseus - Brenda
Kovács I. II. Kurunczi Csilla úrhölgy l. Golden Rain 2pk Dr Guru (GB) - Golden Baby
Kovács I. II. Kurunczi Csilla úrhölgy l. Golden Dollar 3sm Dollárpapa (GB) - Gerti
Kovács S. 3 P i. Classic Fast (CZE) 2sk Fast And Furious (FR) - Classic Andrea (GER)
Kovács S. 3 P i. Contesse (CZE) 2pk Fast And Furious (FR) - Crisba (CZE)
Kovács S. 3 P i. Express Girl New (FR) 3stpk Pirateer (IRE) - New Foundation (IRE)
Kovács S. 3 P i. Nocle Pata 4sher Murano (GER) - Nocle Kata
Kovács S. 3 P i. Dark Demon (GB) 4pm Amadeus Wolf (GB) - Diplomats Daughter (GB)
Kovács S. 3+1 Kft. i. Song Little Song (FR) 2sk Air Chief Marshal (IRE) - Song Of Kintyre (FR)
Kovács S. 3+1 Kft. i. Eminens (FR) 3szm Silver Frost (IRE) - Equibeauta (GB)
Kovács S. Dr. Horváth Csaba úr lova Charleston 2sm Overdose (GB) - Császárnő
Kovács S. Drexler Virginia úrhölgy lova Almarózsa 3pk The Bogberry (USA) - Apple Pie
Kovács S. Farádi i. Rezeda (FR) 2sk Planteur (IRE) - Rotti (GB)
Kovács S. Farádi i. Vizitinor (FR) 2szm Tin Horse (IRE) - Viziyya (FR)
Kovács S. Farádi i. Cimbora 3sm Steady As A Rock (FR) - Cemberlitas (FR)
Kovács S. Farádi i. Akvamarin (FR) 4pk Soldier Of Fortune (IRE) - All In Order (USA)
Kovács S. Farádi i. Báthory 5sher Prometheus (GER) - Bright Sun
Kovács S. Gerber és Takács urak lova Aurora Borealis 2pk Overdose (GB) - Alcobaca (GER)
Kovács S. K+N i. Radio Ga Ga 6szher Kandahar Run (GB) - Rosolanga (GER)
Kovács S. Lords of Horses Misty Dose 2pk Overdose (GB) - Misty Blue (FR)
Kovács S. Lords of Horses Mr Zuru (IRE) 3pm Famous Name (GB) - Mascara (GB)
Kovács S. Lovas Nóra úrhölgy lova Narrátor 2pm Out Loud (GB) - Naraan
Kovács S. Lovas Nóra úrhölgy lova Panama 3stpk Rendezvous (IRE) - Panama's Live
Kovács S. Lovas Nóra úrhölgy lova Razzia 4pm Out Loud (GB) - Ravenna
Kovács S. Miss Joice Racing Miss Annie Joice 4sk Brahy (USA) - Miss Joice (GER)
Kovács S. Szilvi i. Denbeki (CZE) 2pk Suteki Shinsukekun (USA) - Denbeeth (GER)
Kovács S. Sztankov Racing Szikra 3pk Shaafi (USA) - Shila
Kovács S. Sztankov Racing Szerencse lovag (FR) 4pher Soldier Of Fortune (IRE) - Alsu (IRE)
Kovács S. Sztankov Racing Suhanó 5pk Shaafi (USA) - Shila
Kovács S. Telivér Farm i. Graffiti 2szk Sarpedon (GER) - Gina Maxi (GER)
Kovács S. Telivér Farm i. Benihana 2pm Out Loud (GB) - Benicia
Kovács S. Telivér Farm i. Csalán 2pm Out Loud (GB) - Cherish (GB)
Kovács S. Telivér Farm i. Mirtusz 2pm Out Loud (GB) - Mirtuszlány
Kovács S. Telivér Farm i. Sarkantyú 2pm Out Loud (GB) - Sarkcsillag
Kovács S. Telivér Farm i. Szarkazmus 2pm Brahy (USA) - Santina
Kovács S. Telivér Farm i. Éjfél 3pm Satin Stone (USA) - Estemona (GER)
Kovács S. Telivér Farm i. Cristály 4stpk Out Loud (GB) - Crimson (IRE)
Kovács S. Telivér Farm i. Qltúra 4pk The Bogberry (USA) - Queen's Night (IRE)
Kovács S. Tisza Roland úr lova Naruto 3pk Rendezvous (IRE) - Naraan
Kreka I. Viola i. Kála 3sk Steady As A Rock (FR) - Kákatő
Kreka I. Viola i. Nizar 3sm Saldenzar (GER) - Nikita
Maronka G. "BUBI" Tinker Bell (SRB) 2pk Depth (USA) - Tamanta (SRB)
Maronka G. "BUBI" Unfug (GER) 2stpm It's Gino (GER) - Ustiana (GER)
Maronka G. "INTERGAJ" Magisztrát 2pm Overdose (GB) - Megmondtam
Maronka G. "INTERGAJ" Merion (FR) 4pm Soldier Of Fortune (IRE) - Museum Piece (GB)
Maronka G. "Tesic" Klondike Fever (GER) 2pm Tai Chi (GER) - Kurfürstin (GER)
Maronka G. Álmodó i. Anduril (GER) 2stpm Distant Music (USA) - Anna Klara (GER)
Maronka G. Álmodó i. Winning Bid (GB) 3pm Captain Gerrard (IRE) - Best Bidder (USA)
Maronka G. Álmodó i. Wizardess (GB) 4pk Equiano (FR) - Midnight Fantasy (GB)
Maronka G. Álmodó i. Quelindo (GER) 5szm Aussie Rules (USA) - Quintana (GER)
Maronka G. Daniel Vujic Laurentius (GER) 4pm Distant Music (USA) - Luzzara (GER)
Maronka G. Dióspusztai istálló La Mer 2sk Monsieur Bond (IRE) - Ligurian Sea (GB)
Maronka G. Dióspusztai istálló Juniperus 3stpm Fairlypi (IRE) - Jubilantka (IRE)
Maronka G. Ice age Jaro (GER) 2sm Hamond (GER) - Jiffies Flyer (IRE)
Maronka G. Ice age Eisvogel (GER) 4pm Distant Music (USA) - Eisprinzessin (GER)
Maronka G. JURKIC - SPORT Gran Sassa (GER) 2sk Kamsin (GER) - Great Emotion (GER)
Maronka G. JURKIC - SPORT Quadrona (GER) 3pk Hamond (GER) - Quadraga (GER)
Maronka G. JURKIC - SPORT Roko Sivi Soko (CRO) 4vlpm The Honorable (IRE) - Rubinia
Maronka G. Rena Rihtaric Fire For Goga (GB) 2pk Vale of York (IRE) - Fire And Sparks (GB)
Maronka G. Rena Rihtaric Targerian (GB) 2pm Dick Turpin (IRE) - Trust Fund Babe (IRE)
Maronka G. Rena Rihtaric Rennina (GB) 3stpk Dick Turpin (IRE) - River City Moon (USA)
Maronka G. Rena Rihtaric Humanic 3pm Brahy (USA) - High Rainbow (IRE)
Maronka G. Rena Rihtaric Renin (IRE) 4pm Manduro (GER) - Beat The Rain (GB)
Maronka G. Roadrunner i. Celeburdi 3sk The Bogberry (USA) - Celesta
Miroslav Jovanovic Esztergomi i. Amfi 2sk Egerton (GER) - Amfetamin (IRE)
Miroslav Jovanovic Esztergomi i. Babylon Glory 2pk Milestone - Becse
Miroslav Jovanovic Esztergomi i. Just Mine (IRE) 2fk Arcadio (GER) - Just A Moment (IRE)
Miroslav Jovanovic Esztergomi i. La Lianga (FR) 2pk Motivator (GB) - Lavetoria (FR)
Miroslav Jovanovic Esztergomi i. Magical Luck (IRE) 2pm Vocalised (USA) - Matilda Moreland (IRE)
Miroslav Jovanovic Esztergomi i. Mr Paco (GB) 2pm Paco Boy (IRE) - Miss Socialite (GB)
Miroslav Jovanovic Esztergomi i. Smiling 2sm Egerton (GER) - Shakira Mia (GER)
Miroslav Jovanovic Esztergomi i. Sandusky Times (IRE) 3pher Footstepsinthesand (GB) - Mamacita (IRE)
Miroslav Jovanovic Esztergomi i. Arabian Cafe (IRE) 3pk Dandy Man (IRE) - Auntie Mame (GB)
Miroslav Jovanovic Esztergomi i. Omnia Gold (IRE) 3pk Arakan (USA) - Opa Loca (GB)
Miroslav Jovanovic Esztergomi i. Power of Angel (IRE) 3pk Tagula (IRE) - Petticoat Power (IRE)
Miroslav Jovanovic Esztergomi i. Bright Jewel (IRE) 4sk Art Connoisseur (IRE) - Barathea's Light (IRE)
Miroslav Jovanovic Esztergomi i. Sky Diver (GB) 4pk Kheleyf (USA) - Sister Rose (FR)
Miroslav Jovanovic Esztergomi i. Souvenir de Mauve (GB) 4pk Sixties Icon (GB) - Shasta (GB)
Miroslav Jovanovic Esztergomi i. St Selene (IRE) 4sk Cockney Rebel (IRE) - Soul Society (IRE)
Miroslav Jovanovic Esztergomi i. Sonja (GB) 5pk Dylan Thomas (IRE) - Skyrider (IRE)
Miroslav Jovanovic H. R. K. i. Miss Marple 2pk Out Loud (GB) - Miss Mary
Miroslav Jovanovic K.K.R.S. i. Bahamian Storm (GER) 2pm Liquido (GER) - Bahamian Applause (GB)
Miroslav Jovanovic K.K.R.S. i. Destyno (GER) 3sm Sordino (GER) - Destyne (GER)
Miroslav Jovanovic K.K.R.S. i. Robespierre (SRB) 4stpher Seattle Sur (GB) - Red Cailin (IRE)
Miroslav Jovanovic N. M. Bakic Reka Bez Povratka (SRB) 4pk Seattle Sur (GB) - Red River (IRE)
Miroslav Jovanovic Vál völgyi i. Molly Campa (GER) 2pk Campanologist (USA) - Molly Filia (GER)
Miroslav Jovanovic Vál völgyi i. Welana (GER) 3szk Hamond (GER) - Wellista (GER)
Molnár O. Eszterce i. Married (GER) 3sk Distant Music (USA) - Montana Lady (GER)
Molnár O. KÉK NYÚL i. Fonzel (GB) 2pm Havana Gold (IRE) - Floral Beauty (GB)
Molnár O. KÉK NYÚL i. Juliana (GER) 3sk Hamond (GER) - Jiffies Flyer (IRE)
Molnár O. Kovács László úr lova Casino Royal (IRE) 2pm Farhh (GB) - Cape Alex (GB)
Molnár O. Kovács László úr lova I Gotta Feeling (GER) 3sk Samum (GER) - Ianapourna (GER)
Molnár O. PERLA i. Shiraz 4pm Ryan (IRE) - Shakira Mia (GER)
Molnár O. PERLA i. Uccellino 4szm Ryan (IRE) - Upperhand (FR)
Molnár O. PERLA i. Sabato (CZE) 7pher Tiger Cafe (JPN) - Shakira Mia (GER)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Szingli (GB) 2pk Firebreak (GB) - Some Diva (GB)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Rheia 3pk Rendezvous (IRE) - Ravenna
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Suttogó 3sm The Bogberry (USA) - Should I Stay
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Zabpehely 3pm Rendezvous (IRE) - Zara
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Perfect Too 4pm En Passant (IRE) - Perfect Distance (USA)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Bistry (FR) 5stpm Volfonic (IRE) - Touraia (GER)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Perfect One 7pm En Passant (IRE) - Perfect Distance (USA)
Puskás A. Bogárzói i. Night Boy 4pher Palm Sunday - Neutron
Puskás A. Bogárzói i. Gézengúz 5sm Steady As A Rock (FR) - Green Seed (IRE)
Puskás A. Bogárzói i. Hóvirág 6pk Palm Sunday - Hópehely
Puskás A. Szikháti i. Daktilus 2pk Brahy (USA) - Dynamite Blond (GB)
Puskás A. Szikháti i. I Love You 2pk Pierro - Irisz
Puskás A. Szikháti i. Queen's Dancer 2pk Palo Verde (GB) - Queen's Night (IRE)
Puskás A. Szikháti i. Marvellous 2sm Ryan (IRE) - Mostohám
Puskás A. Szikháti i. Valeriana 3pk Rendezvous (IRE) - Valencia
Puskás A. Szikháti i. Adél 4pk Steady As A Rock (FR) - Ave Maria
Puskás A. Szikháti i. Isolda 4sk Jigadee Creek (GB) - Irmi
Puskás A. Viharsarki i. Mirtuszfüge 3pk Rendezvous (IRE) - Mirtuszlány
Rácz A. Rácz Attila úr lova Rose Fire 2sk Overdose (GB) - Rainfire (FR)
Ribárszki S. Daria Camilla Agastache (ITY) 4sk Gladiatorus (USA) - Allonya (GER)
Ribárszki S. Dr. Hammersberg úr l. Tour To Paris (FR) 2pm Fuisse (FR) - Theoricienne (FR)
Ribárszki S. FlierRace Violetta Girl (GER) 2sk Samum (GER) - Vancouver Girl (GER)
Ribárszki S. Ribimirasára i. Ashanti Rose (GER) 2pk Kamsin (GER) - At First Sight (GER)
Ribárszki S. Ribimirasára i. Május Szépe 2pk Palm Sunday - Margaret
Ribárszki S. Ribimirasára i. Nirwana (GER) 2pk Campanologist (USA) - National Dress (GB)
Ribárszki S. Ribimirasára i. Really (GER) 2stpk Flamingo Fantasy (GER) - Ratzia (IRE)
Ribárszki S. Ribimirasára i. Liberty Love (FR) 3szk Falco (USA) - Love In Paradise (GB)
Ribárszki S. Sontyc Racing Angara (GER) 2pk Soldier Hollow (GB) - Achinora (GB)
Ribárszki S. Sontyc Racing Sea of Fire (GER) 2sk Kentucky Dynamite (USA) - Senaida (IRE)
Ribárszki S. Sontyc Racing Dynamite (GER) 2sm Kentucky Dynamite (USA) - Didona (GB)
Ribárszki S. Sontyc Racing Mentalist (GER) 2pm Soldier Hollow (GB) - Meransa (USA)
Ribárszki S. Vimar-Dvorníky Mac Jail (SVK) 2pk Stormy Jail (IRE) - Mac Pursuits (GB)
Ribárszki S. Vimar-Dvorníky Qussi Queen (GER) 2pk Soldier Hollow (GB) - Quissisana (IRE)
Ribárszki S. Vimar-Dvorníky Carpaty King (SVK) 2stpm Egerton (GER) - Carpatty Queen (GB)
Ribárszki S. Vimar-Dvorníky Contess Logist (CZE) 3pk Campanologist (USA) - Carpatty Queen (GB)
Ribárszki S. Vimar-Dvorníky Purpur Princess 3sk Sabiango (GER) - Paola Princess (GER)
Ribárszki S. Vimar-Dvorníky Altay (GER) 3pm Samum (GER) - Achinora (GB)
Ribárszki S. Vimar-Dvorníky Black Blade (GB) 6pm Authorized (IRE) - Abunai (GB)
Ribárszki S. Vimar-Dvorníky Falcon Wing (IRE) 10pher Hawk Wing (USA) - Ivy League Star (IRE)
Soltész A. Horse Racing and Medical Torda (GB) 2sm Champs Elysees (GB) - Three Wrens (IRE)
Soltész A. Horse Racing and Medical Wildvogel (GER) 2stpm Kheleyf (USA) - Wurfkette (GER)
Soltész A. Horse Racing and Medical Bourges (FR) 4fk Le Havre (IRE) - Aglaia (IRE)
Soltész A. Soltész ménes Baltic Girl 2pk Overdose (GB) - Baltic Rhapsody (GB)
Suták J. "Májer és Társa" Sámánkő 2pm Satin Stone (USA) - Samirza
Suták J. "Májer és Társa" Vanília 4pk Out Loud (GB) - Vanity Fong (GB)
Suták J. Jeles i. Bírónő 4pk Steady As A Rock (FR) - Blanche
Suták J. Nomád i. Hibrid 2pk Rendezvous (IRE) - Hildene
Suták J. Nomád i. Bryan 2stpm Ryan (IRE) - Búzamező (GB)
Suták J. Nomád i. Navajo 2pm Brahy (USA) - Naveen
Suták J. Nomád i. Pókerarc 2pm En Passant (IRE) - Poker Face
Suták J. Nomád i. Bizottság 3sm The Bogberry (USA) - Benicia
Suták J. Nomád i. Olaf 3pm En Passant (IRE) - Operabál
Suták J. Nomád i. Orkán 3pm Varadar (IRE) - Ozora
Suták J. Nomád i. Sambo 3sm The Bogberry (USA) - Samirza
Suták J. Nomád i. Papírsárkány 5stpk Sárkányfog (GB) - Pattogó tűz
Suták J. Nomád i. Pink 5pk Cecil Groom - Perigon szépe
Suták J. Nomád i. Gitáros F. 5szm King's Honor (GER) - Genesis
Suták J. Nomád i. Pokolfajzat 6pm Sárkányfog (GB) - Pattogó tűz
Suták J. Nomád i. Pirkadatkor kelő 7pk Sárkányfog (GB) - Perigon szépe
Suták J. Záhonyi Vanessza úrhölgy lova Sármány 5sk Atheneum (IRE) - Sárgarigó
Sutákné Á. Nomád II. i. Optimus 4pm Rainbow Ways (GB) - Operabál
Szabó L. PEGAHA i. Okosság 10pk Munadee (USA) - Ozora
Szabó P. KOLJA i. Kujtorgó 2pm Galvanise (USA) - Kinecia (GER)
Szabó P. KOLJA i. Sivatagi Róka 2sm Galvanise (USA) - Sylva
Szalai M. Larion i. Lovely Rock 4sm Steady As A Rock (FR) - Lovely Black
Szalai M. Larion i. Larion 6sm Kegyúr - Lovely Black
Székely K. Telivér "H" Royal Ron 4pher Marcipán - Royal Delice
Székely K. Telivér "H" Jack the Giant (AUT) 4pm Storm Mist (IRE) - Jasmin Blanche (GER)
Székely K. Telivér "H" Agglegény 5sm Varadar (IRE) - Aggodalmas
Székely K. Telivér "H" Laguna 6sk Varadar (IRE) - Lagena (CZE)
Székely K. The Lonely Shepherd Dzsin (CZE) 6pm Egerton (GER) - Duena (POL)
Székely K. The Lonely Shepherd Diplomata (CZE) 7pm Egerton (GER) - Duena (POL)
Sztojka R. G+A i. Kökény 8pher Lidohill (GB) - Koko
Sztojka R. Kóczián Andrea úrhölgy Roxanne 4pk Out Loud (GB) - Royal Lujain (GB)
Sztojka R. Kóczián Kármen úrhölgy Rolex Boy 2pm Rendezvous (IRE) - Royal Lujain (GB)
Sztojka R. Simon Edina úrhölgy Imperial War (IRE) 5pm Lawman (FR) - Halicardia (GB)
Szuna Sz. Szenttamási i. Mr Marbin (IRE) 4pher Raven´s Pass (USA) - Ultra Finesse (USA)
Szuna Sz. Szenttamási i. Hajeer (IRE) 4pk Cape Cross (IRE) - Mejala (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Barabau (USA) 4pm Bernardini (USA) - Balanchine (USA)
Szuna Sz. Szenttamási i. Miss Turpan (GB) 5sk Hernando (FR) - Miss Katmandu (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Run The Red Light (IRE) 5pk Alfred Nobel (IRE) - Lilakiya (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Sonrisa (GB) 5pk Hernando (FR) - Sourire (GB)
Szuna Sz. Szenttamási i. Three Robins (GB) 5pk Cape Cross (IRE) - Three Wrens (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Al Shoogh (GB) 6pk Nayef (USA) - Bakhoor (IRE)
Tormási Gy. Komáromi i. Mátrix 6sm Pretty Princ - Miss Marilyn
Tormási Gy. Marton Imre úr lova Sarkcsillag (FR) 3sk Soldier Of Fortune (IRE) - Semina (GER)
Tormási Gy. Orbay Kft. Liliomfi (FR) 3sm Motivator (GB) - Love Fifteen (IRE)
Tormási Gy. Orbay Kft. Apostol (FR) 4pher Dylan Thomas (IRE) - Anoush (USA)
Tormási Gy. Orbay Kft. Pikk Dáma (GER) 5pk Tiger Hill (IRE) - Pasaquina (GER)
Tormási Gy. Salty and Sweet II. American Dreaming (FR) 3pk Montmartre (FR) - La Gioconda (SWI)
Tormási Gy. Vancsik i. Nocka 3sm The Bogberry (USA) - Nocle Kata
Ványi V. Vénusz i. Holdviola 3sk Category Five (IRE) - Hősnő
Ványi V. Vénusz i. Topáz 3sk Kenzo (IRE) - Topsy
Ványi V. Vénusz i. Méta 3sm Kenzo (IRE) - Messzelátó
Ványi V. Vénusz i. Anthea 5pk Menedzser - Arikan
Ványi V. Vénusz i. Oscar 6pher Frankly Dancing - Oase (GER)
Zala Cs. Böröcz József úr l. Freddie Mercury 6pher Kandahar Run (GB) - Flying Sensation (GER)
Zala Cs. Box - Everest i. Beatrice 2pk Dr Guru (GB) - Blanche
Zala Cs. Box - Everest i. Stormatic 2stpm Overdose (GB) - Storm
Zala Cs. Box - Everest i. Sárkányfű 4stpm Shaafi (USA) - Storm
Zala Cs. CANTEL RACING Allegro 2pk Overdose (GB) - Allonya (GER)
Zala Cs. CANTEL RACING Stanford 2sm Pigeon Catcher (IRE) - Saffwah (IRE)
Zala Cs. CANTEL RACING Ballada 3pk Fairlypi (IRE) - Baltic Rhapsody (GB)
Zala Cs. CANTEL RACING Bíborhajnal 3szk Fairlypi (IRE) - Búzamező (GB)
Zala Cs. CANTEL RACING Mojave 3pk Kegyúr - Mojito
Zala Cs. CANTEL RACING Muffin 3sk Steady As A Rock (FR) - Mahiki (GB)
Zala Cs. CANTEL RACING Ranavalona 4pk Sehrezad (IRE) - Rosolanga (GER)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Mézédes 2pk Pigeon Catcher (IRE) - Mazsola
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Esti Fény 2pm Pigeon Catcher (IRE) - Ejtihaad (IRE)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Sorbonne 2sm Dunkerque (FR) - Sougy (FR)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Summer Story 2pm Steady As A Rock (FR) - Sunny Girl
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Futurist Fashion 3sk Haafhd (GB) - Fashion Icon (USA)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Esti Kornél 4sm Steady As A Rock (FR) - Ejtihaad (IRE)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Merzad 4stpm Sehrezad (IRE) - Megmondtam
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Summer Hill 7pher Lidohill (GB) - Sunny Girl
Zala Cs. Kishalász i. Bigfoot 3pm Sunny Sam (GER) - Boszorka
Zala Cs. Szalai Béla úr lova First Generation 2pm Overdose (GB) - First Fast Now (IRE)